Jak się zakochać i stracić pieniądze cz.2

Druga część webinaru, który dotyczył oszustw matrymonialnych w sieci. Podczas jego trwania poruszyliśmy m.in. następujące tematy:

  • Czym są oszustwa matrymonialne w sieci?
  • Metody manipulacji i techniki przekonywania
  • Jak nie stać się ofiarą oszusta matrymonialnego?
  • Jak zapobiegać oszustwom matrymonialnym?
  • Co zrobić w przypadku padnięcia ofiarą oszustwa?
  • Czy jest możliwość zidentyfikowania internetowego oszusta?
  • Instytucje zwalczające oszustwa internetowe

W webinarze rozmawiają:

Magdalena Swobodzian – nauczycielka języka polskiego, oligofrenopedagog i wychowawca z 13-letnim stażem pracy w szkole. Zaczynałam swoją przygodę ze szkolnictwem w gimnazjum. Tam przepracowałam 7 lat. Od 2017r. pracuję w szkole podstawowej, ucząc języka polskiego w klasach 4-8. Interesuję się dziennikarstwem, (prowadzę w szkole e-gazetkę), filmem oraz uwielbiam podróże. Jestem autorką wielu innowacji oraz projektów, w tym ogólnopolskich, w których wraz z uczniami pozyskiwałam pieniądze na rozwój edukacji i szkoły. Od roku jestem nauczycielem dyplomowanym. Pomimo tego, że na co dzień zmagam się z wieloma trudnościami wychowawczymi, to lubię swoją pracę, a relacje z uczniami są dla mnie bardzo ważne.

Beata Gędźba – Kaczmarek – psycholog, doradca zawodowy i edukacyjny, terapeuta zaburzeń ze spektrum autyzmu. Pracuje w szkole podstawowej, w szkole średniej, ale także z pacjentami w hospicyjnym ośrodku medycznym. W 2005r. ukończyła studia psychologiczne (dyplom wyróżniającego się studenta Rady Wydziału), w 2009r. – studia podyplomowe „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”, w 2016r. studia z zakresu pedagogiki i dydaktyki, w 2020r. studia z zakresu Doradztwa Zawodowego i Edukacyjnego oraz w tym samym roku studia z zakresu Pedagogiki Specjalnej: Wspomaganie Rozwoju i Edukacji Osób z Autyzmem, w tym z Zespołem Aspergera. Ukończyła liczne kursy i szkolenia związane z pracą terapeuty i psychologa, a także doradcy zawodowego oraz nauczyciela języka angielskiego (przez dwa lata uczyła języka uczniów klas 1-3, aktualnie poza pracą psychologa i doradcy zawodowego prowadzi w szkole również koło języka angielskiego). Zanim podjęła pracę w placówkach oświatowych i medycznych pracowała jako psycholog policyjny, a także psycholog w domu dziecka. Od lat prowadzi także szkolenia i dzieli się swoją wiedzą. Była między innymi wykładowcą w studium medycznym i prowadziła zajęcia z zakresu terapii zajęciowej, prowadziła również szkolenia dla firm, urzędów, instytucji oraz służb emergencyjnych. Współpracuje także z Miejskim Centrum Wspomagania Edukacji. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. We wspieraniu ich i w pomaganiu im odnalazła swoje powołanie i swoją pasję.

Zobacz:  Dzieci i technologia

Moderator:

Marta Stelmach – Manager z 15 – letnim doświadczeniem w obszarze marketingu i komunikacji. Właścicielka firmy MS Consulting, doradca w zakresie budowania wizerunku, strategii marketingowej oraz strategii komunikacji marki. W 2015 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku “Nowoczesny Marketing” na WSB we Wrocławiu, natomiast w 2021 roku studia podyplomowe “Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi” na Politechnice Opolskiej. Podczas swojej kariery zawodowej współpracowałam z wieloma firmami o zróżnicowanej strukturze i z różnych branż. Pracowałam w zespołach odpowiedzialnych za planowanie i wdrożenie strategii wizerunkowej i employer brandingowej oraz za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w przedsiębiorstwie. Organizuję warsztaty rozwojowe i uwalniania emocji dla kobiet na Zanzibarze oraz warsztaty biznesowe dla przedsiębiorców w Tunezji. Jestem współorganizatorem misji ekonomicznych dla przedsiębiorców w Europie oraz krajach MENA. Jestem pomysłodawcą oraz organizatorem i uczestnikiem akcji charytatywnej “Wyprawa po Diament Pienin”, gdzie podczas wyprawy górskiej zbierane były środki na wsparcie Fundacji AVI ratującej dzikie zwierzęta. Chętnie angażuję się w akcje prospołeczne wspierające dzieci i młodzież z problemami psychologicznymi i emocjonalnymi, jak na przykład Marsze Mocy organizowane przez Fundację Marka Kamińskiego. Jestem wielką fanką aktywności fizycznej i zdrowego żywienia. Kocham góry, uwielbiam turystykę górską, moim marzeniem jest zdobycie Kilimandżaro.

Sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości 🇵🇱

Oceń artykuł
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Inne wpisy

Odwiedź nasze media społecznościowe

13,555FaniLubię
243ObserwującyObserwuj
219SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

× Chat