Ogłoszenie: Manager ds. Social Media

Fundacja Instytut Cyberbezpieczeństwa  z siedzibą w Opolu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager ds. mediów społecznościowych

Miejsce pracy: Opole/praca hybrydowa.

Praca od zaraz.

Pełny etat lub część etatu.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i realizowanie kampanii wizerunkowych, w tym przygotowywanie strategii
    i planu komunikacji, koncepcji i projektów reklam oraz koordynowanie przygotowania produkcji
    i dystrybucji materiałów reklamowych,
  • przygotowywanie i realizowanie działań dla realizatorów projektu (m .in. eventy, kampanie, konkursy),
  • tworzenie tekstów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • współprowadzenie kanałów w social mediach,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (w tym ekspertami, agencjami kreatywnymi, studiem graficznym itp.),
  • przygotowywanie materiałów graficznych na wewnętrzne potrzeby Fundacji (logotypy akcji, wizualizacje itp.),
  • bieżące wsparcie Managera Projektu w realizacji projektów.

Nasze wymagania:

  • posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • masz ukończone studia wyższe lub kończysz studia kierunkowe,
  • zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie,
  • jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub zlecenie – w zależności od Twoich preferencji,
  • premię zależną od wyników i zaangażowania,
  • możliwość pracy zdalnej

CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Instytut Cyberbezpieczeństwa z siedzibą w Opolu moich danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ogłoszenie o współpracy, na potrzeby przyszłych naborów”.

prosimy kierować na adres poczty elektronicznej biuro@instytutcyber.pl

5/5 - (Głosów: 7)
Zobacz:  Cyberbezpieczeństwo w kosmosie
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Inne wpisy

Odwiedź nasze media społecznościowe

11,630FaniLubię
243ObserwującyObserwuj
159SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

× Chat