ChatGPT Enterprise

OpenAI wprowadza najnowszy dodatek do swojej rodziny produktów AI – ChatGPT Enterprise. Jest to biznesowa wersja popularnego chatbota AI, która została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach firm.

ChatGPT Enterprise to wersja ChatGPT przeznaczona dla firm, która oferuje nieograniczony dostęp do GPT-4 o wyższej prędkości, większe okna kontekstowe do przetwarzania dłuższych tekstów, szyfrowanie, zabezpieczenia i prywatność na poziomie przedsiębiorstwa oraz funkcje zarządzania kontami grupowymi. W ChatGPT Enterprise użytkownicy mają pełną kontrolę i własność nad swoimi danymi, które nie będą wykorzystywane do szkolenia GPT. ChatGPT Enterprise jest również zgodny z SOC2*, a wszystkie rozmowy są szyfrowane w trakcie transmisji i w przechowywania.

Nowa konsola administratora umożliwia łatwe zarządzanie członkami zespołu i oferuje weryfikację domeny, SSO oraz wgląd w użycie narzędzia, co umożliwia wdrożenie na dużą skalę w przedsiębiorstwie. ChatGPT Enterprise usuwa wszystkie limity użytkowania i działa nawet do dwóch razy szybciej. Wersja Enterprise pozwala użytkownikom na przetwarzanie czterokrotnie dłuższych danych wejściowych lub plików.

ChatGPT Enterprise zapewnia również nieograniczony dostęp do zaawansowanej analizy danych, wcześniej znanej jako Interpreter Kodu. Ta funkcja umożliwia zarówno zespołom technicznym, jak i nontechnicznym analizowanie informacji w ciągu kilku sekund, niezależnie od tego, czy chodzi o analityków finansowych badających dane rynkowe, marketerów analizujących wyniki ankiet czy naukowców danych debugujących skrypt ETL.

* Raporty SOC 2 opierają się na kryteriach oceny usług zaufanych (TSC), które zostały stworzone przez Radę ds. Norm Audytorskich Amerykańskiego Instytutu Biegłych Rewidentów (AICPA). Celem raportu jest zbadanie systemów informatycznych organizacji pod kątem bezpieczeństwa, dostępności, integralności przetwarzania, poufności i prywatności.

Oceń artykuł
Zobacz:  Fałszywe sklepy internetowe
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Inne wpisy

Odwiedź nasze media społecznościowe

12,175FaniLubię
243ObserwującyObserwuj
188SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

× Chat